Blog

MOŘKOVSKÝ ZAJÍC 2018

Mořkovský zajíc 2018

10.3.2018

Fotogalerie z úvodního závodu Lašské běžecké ligy 2018 - Mořkovský zajíc, který se konal v sobotu 10.3. Tento již 11.ročník se běžel po nové lesní cestě z Mořkova směrem k vlakovému nádraží Hostašovice a vracel se po cyklostezce zpět do Mořkova na hřiště. Délka závodu byla 10 km. Pořádal Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice www.atletikakoprivnice.cz

27.12.2017

Fotogalerie z Frenštátského krosového běhu na 5,3km a 10,6km. I když sníh tentokráte byl pouze v názvu závodu, přesto se na start postavilo téměř 150 závodníků s čelovkami a vydalo se na jeden nebo dva okruhy po chodníčkách v okolí Horeček, Rekovic a skokanských můstků. Start a cíl byl tradičně před hospodou U Janíka.

SPÁLOVSKÁ ŠESTKA 2017

Spálovská šestka 2017

9.12.2017

Fotografie z běžeckého závodu Spálovská šestka 2017, kterou pořádal TJ Spálov ve spolupráci s místními dobrovolníky. Sportovně-charitativní akci pod názvem Spálovská šestka do „Pekla“ a zpět. 5km trasa byla určena na andělsky klidnou procházku, pro pekelné běžce byla nachystaná trasa na 6 km.Výtěžek byl věnován klubu Zvoneček v Odrách.

MUSHING POD VĚŽÍ – FITMIN CUP 2017

Mushing pod věží - Fitmin Cup

2.12.2017

Fotografie ze závodů psích spřežení Mushing pod Věží - Fitmin Cup, pořádaný Hanáckým Mushers Clubem v Radíkově u Olomouce. Přesto, že byl závod prezentován jako "OFF SNOW", myslím, že nikomu z účastněných to vůbec nevadilo  . Stránky pořadatele: http://hanackymushersclub.webnode.cz/

3. BESKYDSKÝ CANICROSS

3. Beskydský canicross

17.11.2017

V pátek 17.11.2017 se konal v Pržně u Frýdlantu n/O. 3.Beskydský canicross, pořádaný klubem Canicross Beskydy a Psí škola Mustikka. Startovalo se v kategoriích CCmini a CCD intervalově. Kategorie CCM, CCW a CCJ byly odstartovány hromadně. Více o této akci na stránkách klubu https://www.facebook.com/Canicross-Beskydy-1419589648297078/

KATEŘINICKÝ TRAIL 2017

Kateřinický trail 2017

15.10.2017

Fotografie z hlavního závodu Kateřinického trailu - běžecký závod pro dospělé, mládež i děti po zpevněných i polních cestách a v lese. 6. ročník. Běh pro radost a překonání sebe sama. Pro dospělé a mládež na 11,5 km, na 5,75 km a na 3,12 km. Pro děti na 600 m a na 1200 m. Stránky na pořadatele zde: www.trail.katerinice.cz/

NOVOJIČÍNSKÝ PŮLMARATON 2017

Novojičínský půlmaraton 2017

23.9.2017

Novojičínský půlmaraton 2017 startoval na náměstí v Novém Jičíně a vedl po bývalé železniční trati, v současnosti po cyklostezce KOLEJE do Hostašovic a zpět. Ač počasí běžcům vůbec nepřálo, neodradilo je to a jak po zhlédnutí fotografií uvidíte, spoustě běžců se vzala tento závod s úsměvem a věřím, že se každý v této galerii najde  . Oficiální stránky tohoto závodu zde: http://novojicinskypulmaraton.webnode.cz/

BĚH RODNÝM KRAJEM EMILA ZÁTOPKA 2017

Běh rodným krajem Emila Zátopka 2017

16.9.2017

„Běh rodným krajem Emila Zátopka“ je věnován odkazu slavného atleta a nejlepšího olympionika 20. století Emila Zátopka. Start běhu je v rodném městě Emila Zátopka, Kopřivnici, poblíž jemu věnovanému památníku.Cíl běhu je ve 22,3 km vzdáleném městě Rožnov pod Radhoštěm ve Valašském muzeu v přírodě, kde je ve Valašském slavíně místo posledního odpočinku Emila Zátopka. V Dřevěném městečku Valašského muzea v přírodě probíhá slavnostní vyhlášení vítězů a předání cen, kterého se účastní členové Českého klubu olympioniků spolu s Danou Zátopkovou, zástupci Českého olympijského výboru a pozvanými hosty. Více informací na webu http://beh-roznov.koprivnice.org/